LET OP! De benamingen zijn voor sommige groepen gewijzigd.
Kijk onder het rooster in de tabel hoe uw groep vanaf 1 september gaat heten!

 

Rooster September 2017                            SCHRIJF U NU IN!

Locatie Steenbergen
Maandag 16:00 17:00 Hip Hop 8+
4-Sep 17:00 18:00 Streetdance 8+
  18:15 19:15 Zumba Fitness
  19:15 20:30 G Klasse
  20:30 21:45 Niveau III
  21:45 23:00 Niveau II
 
Dinsdag 17:00 18:00 Niveau I & II Stijldansen 8 t/m 12 jaar
5-Sep 18:00 19:15 Open Latin Training o.b.
  19:30 20:30 Introductie cursus Volw
  20:30 21:45 Wedstrijd Techniek Standaard
  21:45 23:00 Open Standaard Training o.b
 
Woensdag 14:30 16:00 Mini / Kinder Disco elke laatste v/d maand
6-Sep 16:30 17:30 Kidswing / Mini mini Club 4+
  17:30 18:30 Introductie cursus Jeugd
  18:45 19:45 Zumba Fitness
  19:45 21:00 Niveau III
  21:00 22:15 Niveau V
 
Donderdag 14:00 15:30 Tea Danssant Senioren elke laatste v/d maand
7-Sep 18:15 19:15 Introductie cursus Jeugd
  19:15 20:45 Line-Dancing
  20:45 22:00 Salsa Gevorderden Volwassenen
  22:00 23:15 Salsa beginners
 
Vrijdag 11:30 12:15 Draag & Dans
1-Sep 17:00 18:00 Introductie Stijldansen 8 t/m 12 jaar
  18:30 19:15 Niveau I
  19:15 20:30 Niveau IV
  20:30 21:30 Introductie cursus Volwassenen
  21:30 22:45 Niveau II
 
Zaterdag 09:00 10:00 Zumba Fitness
2-Sep 10:00 11:00 Techniekles Social Class (4de zaterdag v/d maand)
  11:00 17:00 Privelessen
  17:15 18:30 Niveau I
  18:30 19:45 Niveau V
  19:45 21:00 Niveau IV
  21:15 23:45 Vrijdansen / Soiree (om de week)
 
Zondag 9:30 10:30 Hip Hop 12+
3-Sep 10:30 11:30 Streetdance 12+
  11:30 12:30 Bruidscursus
  19:00 20:30 Open Latin & Ballroom Training (om en om)
  20:30 22:00 Open Ballroom & Latin Training (om en om)
Locatie Dirksland
Vrijdag 19:00 20:00 Brons*/Zilver Stijldansen
1-Sep 20:00 21:00 Zilver* Stijldansen
  21:15 22:15 Beginners Stijldansen
  22:15 23:15 Goud* / Recreanten Stijldansen
Nieuw Niveau Oud Niveau Oude lesdag/tijd
Volw.           Volw.            Jeugd           Jeugd
Introductie = Beginners di 19:15 vr 20:30 wo 17:30 do 18:15
Niveau I = Gevorderden vr 19:15 za 17:15
Niveau II = Brons/Brons* ma 20:30 vr 21:45 ma 20:30
Niveau III = Zilver/Zilver* ma 21:45 wo 19:45 wo 19:45
Niveau IV = Goud/Goud* za 19:45 vr 18:30
Niveau V = Topklasse/Masterklasse wo 21:00 ma/za 19:45 za 18:30

Download Rooster September 2017 (PDF)